O mnie

Cześć, jestem Leszek. Witajcie w moim zakręconym świecie.

Podobnie jak wielu innych urodzonych w 1984 roku uważam, że jest to bardzo dobry rocznik. Dzieciństwo w małym miasteczku, bez komputera, Internetu i smartfonów było bardzo twórcze i udane. Wypełnione książkami, rysowaniem i zabawami na dworze aż do zmierzchu. Studia humanistyczne i inżynierskie niestety już taką sielanką nie były. Książki zastąpiły uniwersyteckie skrypty, zabawy na dworze zamieniłem na godziny przesiedziane przed komputerem.  Realia codziennego życia ściągnęły mnie brutalnie na ziemię i osiadłem, a raczej łupnąłem o nią porządnie.

Przez wiele lat zmagałem się z uzależnieniem od gier komputerowych, które okradło mnie z wielu miesięcy, lat bezcennego czasu. Teraz, na Waszych oczach kontynuuję moją walkę o samego siebie, o szczęśliwe życie w pełni. Blogowanie jest tego owocem i istotnym narzędziem.

Wolny czas poświęcam na rozwój samego siebie, realizację moich pasji i zainteresowań.

Jestem osobą wierzącą i może się zdarzyć, ze wspomnę tu i ówdzie jak widzę daną sprawę oczami praktykującego chrześcijanina. Nie wierzysz? Nie ma sprawy, szanuję Twój światopogląd i ufam, że potrafisz odwdzięczyć się tym samym. Po prostu pomiń dany akapit, cały wpis i korzystaj z tych treści, które dla Ciebie są wartościowe.

Mam nadzieję, że wspólne dyskusje, wymiana doświadczeń z Czytelnikami pomoże mnie i Wam osiągnąć cel ostateczny: przybliżać się na co dzień do ideału, do najlepszej wersji samego siebie.

Zapraszam do wspólnej przygody

%d bloggers like this: